Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Złotów - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

499 000 zł85 m² 5 871,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o pow. aż 84,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Przestronne mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

262 000 zł48 m² 5 514,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne i przytulne mieszkanie w Złotowie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

290 000 zł74 m² 3 909,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie W złotowie! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy gotowe do zamieszkania. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze. Powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

175 000 zł60 m² 2 915,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, 60,03m2, jasna kuchnia, balkon, złotów Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie. Pokoje o powierzchniach odpowiednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

189 000 zł58 m² 3 258,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, złotów, 58m2, jasna kuchnia, loggia Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie położone mieszkanie 3 pokojowe w Złotowie. W bezpośredniej okolicy liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

159 000 zł53 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie w bloku o pow. 53m2 , nowa stolarka okienn pcv , mieszkanie położone w centrum , dostępność do obiektów handlowych , oraz sportowo-rekreacujnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Złotów

Złotów,wielkopolskie

569 000 zł61 m² 9 274,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ten apartament jest idealnym wyborem dla osób szukających komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z funkcjonalnością, a przy tym znajduje się w cichej i spokojnej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij