Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Złotów - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż! gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem W centrum miasta! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74,24 m² 8 068,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,24 m , położone w spokojnej części Złotowa, przy ul. Grochowskiego. To jasna, wygodnie zaprojektowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

345 000 zł56,20 m² 6 138,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na 4. piętrze w budynku zlokalizowanym w środkowej części osiedla w Złotowie, przy ulicy Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,35 m² 7 694,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 71,35 m , położone w spokojnej części Złotowa, przy ulicy Grochowskiego. To jasna, ustawna i wygodnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

210 000 zł49,70 m² 4 225,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7m 2 w super cenie! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,30 m² 7 225,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. Westerplatte w Złotowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

319 000 zł78,59 m² 4 059,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , otoczone terenem zielonym z placem zabaw, położone blisko przedszkola i szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

437 000 zł78,14 m² 5 592,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne dla rodziny z dziećmi!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

289 000 zł62,29 m² 4 639,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Obniżka ceny! na sprzedaż - mieszkanie 3 pokojowe na II piętrze W bloku, złotów Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 62,29m2, położone na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł45,50 m² 4 351,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Przedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , zlokalizowane na 4. piętrze zadbanego, ocieplonego budynku przy ul. Bohaterów Westerplatte w Złotowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte w Złotowie. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Złotowa. Świetna lokalizacja, pełna infrastruktura w zasięgu ręki oraz duży potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

349 000 zł49 m² 7 151,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe nieumeblowane, w bloku na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym, lokalizacja w Złotowie ul. Bohaterów Westerplatte. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

375 000 zł78 m² 4 818,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! dobra oferta mieszkania W złotowie! Duże, wygodne mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

540 000 zł64 m² 8 412,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym z windą, położonym w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

550 000 zł72 m² 7 642,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urocze mieszkanie w Złotowie. Mieszkanie jest wyjątkowo przestronne, o powierzchni 71.97 m , składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Złotów,wielkopolskie

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 64 m , położone na czwartym (ostatnim) piętrze w Złotowie przy ul. Szkolnej. To funkcjonalna przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Złotów,wielkopolskie

225 000 zł50 m² 4 527,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7m 2 w super cenie! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

344 999 zł50 m² 6 899,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 50 metrowe mieszkanie, na pierwszym piętrze z balkonem i piwnicą. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, korytarza oraz balkonu / loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

319 500 zł60 m² 5 316,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

R e Z E R W A C J A ! na sprzedaż! 3 pokoje na pierwszym piętrze Z balkonem! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

375 000 zł78 m² 4 818,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Złotów

Złotów,wielkopolskie

495 000 zł71 m² 6 991,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! rezerwacja niesamowita oferta! nowe budownictwo! Duże, wygodne mieszkanie z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

389 000 zł78 m² 4 998,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! dobra oferta! Duże, wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Złotowie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

370 000 zł74 m² 4 979,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

R e Z E R W A C J A ! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż! Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

249 000 zł44 m² 5 608,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 z balkonem w bloku pod zarządem sm Piast w Złotowie. Niewątpliwym atutem mieszkania jest położenie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

447 000 zł74 m² 6 058,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Mieszkanie na sprzedaż w Centrum Złotowa - 73,78 m , idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

499 000 zł85 m² 5 871,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Złotów,wielkopolskie

439 000 zł60 m² 7 353,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Złotowie! cena do negocjacji! Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

439 000 zł60 m² 7 353,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Złotowie! Umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

270 000 zł64 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! przestronne mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

475 000 zł62 m² 7 717,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w złotowie. Opis Nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 61,55 m2. Skład mieszkania: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Złotów,wielkopolskie

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania w Złotowie, przy ulicy Słowackiego. To czwarte piętro gwarantuje spokój i ciszę, które są szczególnie ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

415 000 zł78 m² 5 332,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji w Złotowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

395 000 zł74 m² 5 315,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż! Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piasta

Złotów,wielkopolskie

629 000 zł72 m² 8 739,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Złotów,wielkopolskie

470 000 zł62 m² 7 636,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

450 000 zł78 m² 5 758,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedstawiam wyjątkową ofertę w inwestycji z 2022 r. w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna

Złotów,wielkopolskie

370 000 zł67 m² 5 538,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam piękne mieszkanie przy jeziorze w Złotowie. Do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,8 m2, znajdujące się na drugim piętrze w bloku przy ulicy Bocznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

279 000 zł64 m² 4 359,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! przestronne mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne Mieszkanie Trzy Pokoje Duży salon Mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne od zaraz. Forma prawna spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Złotów

Złotów,wielkopolskie

289 000 zł68 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! mieszkanie na sprzedaż W złotowie budynek dwulokalowy 3 pokoje, kotłownia,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij