Mieszkanie, ul. Grochowskiego

Grochowskiego, Złotów, wielkopolskie

  • 599 000 zł
  • 74,24 m²
  • 8 068,43 zł/m²

Zdjęcie

Radosław Behrend...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Grochowskiego

Grochowskiego, Złotów, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

599 000 zł

74,24 m²

8 068,43 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grochowskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

599 000 zł 74,24 m² 8 068,43 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 599 000 zł (8 068,43 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 74,24 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2016
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,24 m², położone w spokojnej części Złotowa, przy ul. Grochowskiego. To jasna, wygodnie zaprojektowana przestrzeń z dużym, całkowicie przeszklonym tarasem, balkonem i przemyślanym układem pomieszczeń idealna dla osób, które szukają komfortowego mieszkania gotowego do wprowadzenia.
Lokal znajduje się w budynku z 2016 roku i wyróżnia się przyjemnym, naturalnym wykończeniem oraz dużą ilością światła. (...)

Agent

Radosław Behrendt

600 406...

600 406 927

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Radosław Behrendt

600 406...

600 406 927

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Radosław Behrendt

Zostaw telefon, oddzwonimy