Mieszkanie, ul. Grochowskiego

Grochowskiego, Złotów, wielkopolskie

  • 549 000 zł
  • 71,35 m²
  • 7 694,46 zł/m²

Zdjęcie

Radosław Behrend...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Grochowskiego

Grochowskiego, Złotów, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

549 000 zł

71,35 m²

7 694,46 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grochowskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

549 000 zł 71,35 m² 7 694,46 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (7 694,46 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 71,35 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2016 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 71,35 m², położone w spokojnej części Złotowa, przy ulicy Grochowskiego. To jasna, ustawna i wygodnie zaprojektowana przestrzeń, idealna dla osób szukających mieszkania gotowego do wprowadzenia.
Lokal znajduje się na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku i wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dużą ilością światła oraz przyjemnym, naturalnym wykończeniem. (...)

Agent

Radosław Behrendt

600 406...

600 406 927

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Radosław Behrendt

600 406...

600 406 927

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Radosław Behrendt

Zostaw telefon, oddzwonimy