Serce 0 Ulubione

Mieszkania przy lesie Złotów - Anonse sprzedaży i wynajmu

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z garażem, ul. Kujańska

Złotów,wielkopolskie

485 000 zł92,12 m² 5 264,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż bezczynszowa góra domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 92,12 m z działką ok. 200 m , położona w Złotowie przy ul. Kujańskiej. Nieruchomość z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,30 m² 7 225,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. Westerplatte w Złotowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Złotów

Złotów,wielkopolskie

520 000 zł84,90 m² 6 124,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 57,56 m , położone na trzecim piętrze w nowym budownictwie na prywatnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

540 000 zł66 m² 8 396,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 65,50m2 to idealna przestrzeń dla osób ceniących swobodę. Znajduje się na parterze, co w połączeniu z szeroką, i widną klatką schodową sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

550 000 zł72 m² 7 642,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urocze mieszkanie w Złotowie. Mieszkanie jest wyjątkowo przestronne, o powierzchni 71.97 m , składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

415 000 zł78 m² 5 332,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji w Złotowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Skargi

Złotów,wielkopolskie

1 800 zł100 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Złotów Wielkopolska Idealne miejsce na kawiarnię, usługi kosmetyczne, sklep wędkarski, gabinet lekarski itp. Do lokalu należy parking. Lokal położony nad jeziorem Miejskim. Więcej info na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij