Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Złotów

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Złotów

Złotów,dolnośląskie

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ogłoszenie o sprzedaży działki Na sprzedaż działka o powierzchni 1 hektara Lokalizacja: złotów Cena: 800 000 zł Działka w kształcie prostokąta, w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta Wynajmu Mieszkania 2-pokojowego, 35 m , Złotów, ul. Słowackiego. Najem okazjonalny! Przytulne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania 2-pokojowego, 35 m , Złotów, ul. Słowackiego Na sprzedaż przytulne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Złotów,wielkopolskie

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Słowackiego. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Mieszkanie szczególnie może przypaść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotów

Złotów,dolnośląskie

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 ha - Złotów Cena: 800 000 zł Lokalizacja: złotów, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 1 ha (z czego 9 arów to las) Opis nieruchomości: przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

370 000 zł74 m² 4 979,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

R e Z E R W A C J A ! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż! Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotów

Złotów,dolnośląskie

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

249 000 zł44 m² 5 608,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 z balkonem w bloku pod zarządem sm Piast w Złotowie. Niewątpliwym atutem mieszkania jest położenie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

447 000 zł74 m² 6 058,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Mieszkanie na sprzedaż w Centrum Złotowa - 73,78 m , idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

499 000 zł85 m² 5 871,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Złotów,wielkopolskie

439 000 zł60 m² 7 353,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Złotowie! cena do negocjacji! Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

439 000 zł60 m² 7 353,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Złotowie! Umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Złotów,wielkopolskie

250 000 zł54 m² 4 655,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53,70 m 2 w Złotowie - ulica Matejki. Balkon / piwnica / IV piętro Mieszkanie usytuowane przy ulicy Matejki 2 , w pobliżu trenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

270 000 zł64 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! przestronne mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

475 000 zł62 m² 7 717,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w złotowie. Opis Nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 61,55 m2. Skład mieszkania: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Złotów,wielkopolskie

339 000 zł56 m² 6 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania w Złotowie, przy ulicy Słowackiego. To czwarte piętro gwarantuje spokój i ciszę, które są szczególnie ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

415 000 zł78 m² 5 332,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji w Złotowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

395 000 zł74 m² 5 315,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż! Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piasta

Złotów,wielkopolskie

629 000 zł72 m² 8 739,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urocze mieszkanie w Złotowie. Mieszkanie jest wyjątkowo przestronne, o powierzchni 71.97 m , składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Złotów,wielkopolskie

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Złotów,wielkopolskie

470 000 zł62 m² 7 636,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

450 000 zł78 m² 5 758,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedstawiam wyjątkową ofertę w inwestycji z 2022 r. w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna

Złotów,wielkopolskie

370 000 zł67 m² 5 538,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam piękne mieszkanie przy jeziorze w Złotowie. Do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,8 m2, znajdujące się na drugim piętrze w bloku przy ulicy Bocznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zduny

Złotów,wielkopolskie

570 000 zł75 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż Komfortowe mieszkanie własnościowe z balkonem, komórką lokatorską i garażem. Nowe budownictwo. Do mieszkanie przynależy miejsce parkingowe. W cenie mieszkania garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieznanego Żołnierza

Złotów,wielkopolskie

247 000 zł36 m² 6 810,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe Mieszkanie w Centrum Złotowa Jednopoziomowe dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Z rynku wtórnego. Dostępne od 1 marca 2024. Forma prawna spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Złotów,wielkopolskie

229 000 zł45 m² 5 123,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 44,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

279 000 zł64 m² 4 359,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! przestronne mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Złotów

Złotów,wielkopolskie

5 100 000 zł1 550 m² 3 290,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam Spółkę jawną z bardzo dobrze prosperującym obiektem restauracyjno- hotelowo mieszkalnym. Obiekt położony w centrum Wielkopolskich Zdroi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

220 000 zł37 m² 5 934,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w centrum Złotowa, przy ul. Westerplatte. Opis nieruchomości: powierzchnia: 37,07 m2 Piętro: 3 (z 4) w bloku 4-piętrowym Rozkład pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

210 000 zł37 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Złotowie na ul. Westerplatte. Mieszkanie z dobrym rozkładem o pow 37,38m2. Znajduje się na 4 piętrze w bloku 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zamkowa

Złotów,wielkopolskie

779 000 zł95 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Super dom w zabudowie szeregowej 95,5m, złotów - Pod Gruszą (ul. Zamkowa) dom W zabudowie szeregowej na sprzedaż położony na osiedlu pod gruszą (pierwszy segment od strony Ul. Zamkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Złotów,wielkopolskie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne Mieszkanie Trzy Pokoje Duży salon Mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne od zaraz. Forma prawna spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Złotów

Złotów,wielkopolskie

289 000 zł68 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! mieszkanie na sprzedaż W złotowie budynek dwulokalowy 3 pokoje, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

499 000 zł85 m² 5 871,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o pow. aż 84,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Złotów

Złotów,wielkopolskie

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Przestronne mieszkanie na sprzedaż! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Złotów,wielkopolskie

229 000 zł45 m² 5 123,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 44,70 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotów

Złotów,wielkopolskie

560 000 zł123 m² 4 552,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Inwestycja: srebrna złotów Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania, ale mimo wszystko marzysz o własnym kawałku ogrodu i swoim prywatnym garażu? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Złotów,wielkopolskie

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie pod klucz. Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska i ogródek. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Złotów,wielkopolskie

215 000 zł45 m² 4 809,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Rezerwacja - nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Domańskiego

Złotów,wielkopolskie

1 350 000 zł540 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W złotowie, przy jednej z głównych ulic miasta znajduje się trzypoziomowy budynek handlowo-usługowy o powierzchni 540 m2, stojący na działce 1000 m2. Usytuowanie wśród firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Złotów,wielkopolskie

185 000 zł42 m² 4 383,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,2 m 2 w Złotowie - centrum. Wysoki parter/piwnica/dwa strychy/ul. Szpitalna Blok po termomodernizacji, wymienione wszędzie okna na pcv (łącznie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij